Union Rangers

 

Speelt in :      REEKS 1

Hoofdkleur spelerstrui:  

Nevenkleur spelerstrui:  

Hoofdkleur spelersbroek:  

Nevenkleur spelersbroek:


VERGADERING VAN 20.05.2026.

 

Aangaande het verslag opgemaakt van scheidsrechter Steve Despodt van de wedstrijd  Fc Moh – Union Rangers van 19/05/2026 om 21u

Verslag opgemaakt tegen de Ploeg Union Rangers door de strafcommissie.

De commissie stelt voor de ploeg, gezien de ernst van de feiten (baldadig gedrag van spelers en staf en supporters), levenslang te schorsen uit de competitie (zowel kampioenschap als beker en finalewedstrijden) met onmiddellijke ingang vanaf 20 mei 2026.  Zij verliezen alle opgebouwde rechten.

Verdere deelname aan de wedstrijden van de Liga De Barloke, zowel kampioenschap, beker als bekerfinales wordt geweigerd.  Ook deelname aan toekomstige competities of evenementen van de Liga wordt geweigerd.

Tegen deze structurele beslissing van de commissie, gebaseerd op advies en aandringen van de scheidsrechters, kan niet in beroep gegaan worden.

De organiserende macht van de competitie (Lepoudre Albert) zal erop toezien dat de schorsing correct wordt uitgevoerd.

De Secretaris.


 

WEDSTRIJDEN

DatumThuisploegTijd / ScoreBezoekende ploegCompetitieLocatieArtikel Scheidsrechter 2e Scheidsrechter Nota op blad Nabeschouwing Verslag volgt? JA/NEEN Wedstrijd stopgezet? min? Wedstrijdblad aanwezig: Werkelijk startuur:
Liga De Barloke (ronde 1) D’hondt Fernand - - - - - - -
Liga De Barloke (ronde 1) Despodt Hans - - - - - - -
Beker Detailleur Freddy - - - - - - -
Liga De Barloke (ronde 1) Vanlerberghe Rudi - - - - - - -
Beker Simoens Willy - - - - - - -
Liga De Barloke (ronde 1) Detailleur Freddy - - - - - - -
Beker Despodt Hans - - - - - - -
Liga De Barloke (ronde 1) Simoens Willy - - - - - - -
Liga De Barloke (ronde 1) Despodt Hans - - - - - - -
Liga De Barloke (ronde 1) Vynck Geert - - UNION RANGERS: wedstrijdblad nok JEUGDHUIS DE TAKEL: onsportief gedrag - - - -
Beker Despodt Steve - - - - - - -
Liga De Barloke (ronde 1) Haerynck Patrick - - FC MOH: wedstrijdblad nok - - - -
Liga De Barloke (ronde 2) Simoens Willy - - - - - - -
Beker Haerynck Patrick - - - - - - -
Liga De Barloke (ronde 2) Despodt Steve - - - JA - - -
Beker - - - SALTY JOHN geeft verwittigd forfait via Whatsapp groep - - - -
Liga De Barloke (ronde 2) Vanlerberghe Rudi - - - - - - -
Beker - - - - - - - -
Liga De Barloke (ronde 2) Vanlerberghe Rudi - - - - - - -
Beker Haerynck Patrick - - - - - - -
Liga De Barloke (ronde 2) Vanlerberghe Rudi - - - - - - -
Beker Despodt Steve - - - - - 20:01 20:03
Beker Simoens Willy - - - - - 21:05 21:10
Liga De Barloke (ronde 2) Vanlerberghe Rudi - - UNION RANGERS: wedstrijdblad nok - - 20:55 21:00
Beker Despodt Hans - - - - min 47 bij 7-2 19:56 20:01
Liga De Barloke (ronde 2) Despodt Hans - - JEUGDHUIS DE TAKEL geeft verwittigd forfait - - - -
Liga De Barloke (ronde 2) Despodt Steve - zie opmerkingen - JA 33' bij 4-1 - 21:04
Finalerondes Beker - - - - - - - -

BEKERWEDSTRIJDEN

DatumThuisploegTijd / ScoreBezoekende ploegCompetitieSeizoenLocatieArtikel Nota op blad Nabeschouwing Verslag volgt? JA/NEEN Wedstrijd stopgezet? min? Wedstrijdblad aanwezig: Werkelijk startuur:
Beker2025-2026 - - - - - -
Beker2025-2026 - - - - - -
Beker2025-2026 - - - - - -
Beker2025-2026 - - - - - -
Beker2025-2026 - - - - - -
Beker2025-2026 - SALTY JOHN geeft verwittigd forfait via Whatsapp groep - - - -
Beker2025-2026 - - - - - -
Beker2025-2026 - - - - - -
Beker2025-2026 - - - - 20:01 20:03
Beker2025-2026 - - - - 21:05 21:10
Beker2025-2026 - - - min 47 bij 7-2 19:56 20:01

 

Ploegverantwoordelijke VAN PACHTENBEKE JASON

#
-
Naam
VAN PACHTENBEKE JASON
Nationaliteit
belBelgië
Positie
GESCHORST
Geboortedatum
19/05/2003
Huidige team
Union Rangers
Competities
Liga De Barloke, Beker, Finalerondes Beker
Seizoenen
2025-2026
Verjaardag
maandag 19 mei 2003
Leeftijd
23
Competities
Beker, Finalerondes Beker, Liga De Barloke, Liga De Barloke (ronde 1), Liga De Barloke (ronde 2)
Seizoenen
2025-2026

SPELERSLIJST

#SpelersnaamGeboortedatumPloeg 1BKGKRKKapDoel manAfgVerzSchorsDeelnamesBSBD
1BREUGHELMANS QUINTEN22/01/2004000000001700
2BRUYNEEL ROBBE28/08/2001TEAM DEPOORTER00000000100
3BULTINCK SYBREN10/12/2004100000001420
4COPPEJANS ROBBE19/03/200400000000200
5D’HONDT SAYMEN20/01/200501000000300
6D’HONT JORAN01/042004000100001500
7DAMIEN VERLEYE STEPHEN02/08/200700000000400
8DE BAETS DIMITRI09/02/199100000000100
9DEHOUCK CHRIS16/04/1997ALBATROS52120000900
10D’HONDT KYRAN20/07/200600000000100
11FOCKENIER JANCO10/11/2005410000001000
12FOCKENIER MAICO12/09/200820003000900
13JIBRAN MATIN07/04/200500000000200
14LABENS GIOMI05/08/200200000000500
15LAGAGE ANGELO23/03/199500000300300
16MAERTENS KENZO12/06/199700000000100
17MBOCK TODGA BORIS27/09/200100000000300
18PETITPIERRE MILAN17/10/200700000000300
19PETITPIERRE THOMAS16/11/198721103005500
20PROOT SHANE10/02/199800001000100
21REYNAERT WILFRIED27/04/195100000100600
22ROUKINE SHANE KELLY14/05/200900000000000
23THEYS AERJEN01/07/2007BAKKERIJ YVES & ELS00000000500
24VAN PACHTENBEKE FYNN26/05/200500001200500
25VAN PACHTENBEKE JASON19/05/20034411971052102
26VAN PACHTENBEKE JONATHAN11/09/200100000000000
27VANBELLEGHEM JENS15/07/200500005000502
28VANDENBROEKE NIELS08/06/200800010000930
29VANDERLEYDEN LOIC16/10/200300000000000
30VANDERWAL HAYLEY31/07/20030000011001100
31VANSEVENANT ALEJANDROE21/12/200700000000200
32VERMEYLEN DWIGHT14/03/200100003000400
33VERMEYLEN MICHAEL16/12/199800000000910
34WITTESAELE KENNY27/11/198200000000000
35WITTESAELE RINALDO21/10/2005000001001120

RANGSCHIKKING COMPETITIE

PosClubnaamBKGKRKFFvwFFnvwAdmBoeteWedWGV+-+/-Ptn
1Le Touquet200001.501615101665910746
2Glowball Films230001.50161321132617141
3Jeugdhuis De Takel861100.00169078583227
4Baranquilla – Piccolo310001.501682698861226
5Nordex320001.5016601079128-4918
6Hapaco921001.50165297989-1017
7De Zwerver620001.50165298199-1817
8FC Moh200004.5016411175112-3713
9Union Rangers1183003.0016201452130-786

Voorronde beker

PosClubnaamSportiefBKGKRKNASFFvwFFnvwAdmBoeteTotBoeteWedWGV+-+/-Ptn
1Le Touquet11000001.503.00111100111268533
2Nordex00000000.000.0011101096455131
3Baranquilla – Piccolo20100000.003.00111001110466430
4De Zwerver44000001.507.501191188474128
5Ararat64100000.009.0011902114407427
6Glowball Films33000001.506.0011902107466127
7FC Moh11000000.001.5011902103574627
8Sparta Lions53100000.007.501190291454627
9Oesje20100001.504.501181291434825
10Hapaco22000001.504.501180387503724
11The Reds214110001.5025.501180370591124
12The 80’s150000100.0050.001170455361921
13Mamadora42100000.006.001170456391721
14Madridista44000001.507.501162395702520
15Jeugdhuis De Takel404310101.5081.50115155450416
16Union Rangers97100000.0013.50115155965-616
17Soccer 5742100000.006.00115066573-815
18Kv Error 404161000100.0051.50114075169-1812
19Le Pavillon Chang Long150000101.5051.50114074970-2112
20D’Uuls205000101.5059.00113174769-2210
21Ostend United2213100020.0045.50113084773-269
22Bakkerij Yves & Els200000010.0075.00113084785-389
23De Grijze Garde00000001.501.50112094288-466
24DVV / DJP pilots00000000.000.001120953112-596
25FC De Boertjes73200001.5012.001120957119-626
26Salty John970100510.00328.001110101869-513
27Kredietfabriek42100000.006.0011101044100-563
28Albatros340211000.0036.0011101033108-753
29Team Depoorter20100001.504.5011001136122-860

 

Competities
Beker, Finalerondes Beker, Liga De Barloke, Liga De Barloke (ronde 1), Liga De Barloke (ronde 2)
Seizoenen
2025-2026